Polish (Poland)English (United Kingdom)

Zapotrzebowanie

Wody mineralne z Polanicy-Zdroju to stały dopływ i odpowiedź  na zapotrzebowanie na naturalne składniki mineralne. Nasz organizm powinien codziennie otrzymywać ich zrównoważoną ilość. Zawsze, gdy szukasz orzeźwienia i chcesz zadbać o swój organizm - sięgaj po Staropolankę każdego dnia, a zapewnisz sobie stały dopływ do organizmu cennych minerałów.


Jeśli uprawiasz sport, pracujesz i żyjesz aktywnie – to pamiętaj, ze Twój organizm potrzebuje dostarczenia większych ilości składników mineralnych, które tracisz każdego dnia. Sięgaj wówczas po Staropolankę 2000, a szybko uzupełnisz te brakujące minerały, ponieważ zawiera ona znaczące ilości makroelementów. Jest to woda wysokozmineralaizowana, więc pamiętaj, że jej maksymalne roczne spożycie nie powinno przekraczać 365 litrów dla osoby dorosłej. Uzupełniaj minerały pijąc Staropolankę 2000 – naturalną wodę mineralną. 

Doskonałym źródłem minerałów jest też Wielka Pieniawa, bogata przede wszystkim w wapń. Staropolanka Zdrój i Kudowianka to wody źródlane, więc zawartość składników mineralnych nie jest w nich zbyt wysoka. Takie wody polecamy do gotowania i przyrządzania napoi oraz smacznych potraw. Nie oznacza to, że nie możesz pić takiej wody. Wręcz przeciwnie - polecamy ją szczególnie dla dzieci.